Straż Graniczna Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu im. nadkom. Józefa Bocheńskiego Webinarium dla pracodawców powierzających wykonywanie pracy cudzoziemcom - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Webinarium dla pracodawców powierzających wykonywanie pracy cudzoziemcom

Jesionowska Katarzyna
07.07.2021

Śląski Oddział Straży Granicznej zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu zorganizowanym we współpracy z Okręgowym Inspektoratem Pracy w Katowicach, które odbędzie się w formie webinarium, 21 lipca 2021 r. o godzinie 9.00.

Szkolenie adresowane jest do pracodawców powierzających wykonywanie pracy cudzoziemcom.

W trakcie spotkania Zastępca Komendanta Placówki Straży Granicznej w Katowicach-Pyrzowicach mjr SG Przemysław Starczewski omówi możliwości zatrudnienia cudzoziemców w Polsce, natomiast inspektor pracy Sekcji Legalności Zatrudnienia w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Katowicach przedstawi prezentację nt. "Przestrzeganie warunków określonych w oświadczeniu o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcom w świetle kontroli Państwowej Inspekcji Pracy".

Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa na adres poczty elektronicznej promocja@katowice.pip.gov.pl w terminie do dnia 20 lipca 2021 r. do godziny 09.00. lub telefonicznie (32) 60-41-113 lub 60-41-111.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału!

do góry