Straż Graniczna Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu im. nadkom. Józefa Bocheńskiego Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach za nami! - Aktualności

Nawigacja

Aktualności

Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach za nami!

Zespół Prasowy Komendanta ŚlOSG
26.06.2026

W sobotę, 13 czerwca, w Komendzie Miejskiej Policji w Świętochłowicach odbył się Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Miejskiego Policji, zorganizowany we współpracy ze Szkolnym Kołem Szachowym „Jedynka” Świętochłowice.

Do rywalizacji przystąpiła liczna grupa młodzieży oraz przedstawiciele służb mundurowych – Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Ratownictwa Medycznego. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund, a emocji nie brakowało aż do ostatniej partii.

Miło nam poinformować, że w gronie laureatów znalazł się również funkcjonariusz Placówki Straży Granicznej w Rudzie Śląskiej, który wywalczył miejsce na podium, potwierdzając, że strategiczne myślenie i opanowanie to cechy przydatne nie tylko podczas służby.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji, a szczególnie zwycięzcom. Dziękujemy organizatorom za stworzenie wydarzenia, które połączyło pasję do szachów oraz integrację przedstawicieli różnych służb mundurowych.

  •  Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach
  •  Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach
  •  Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach
  •  Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach
do góry