Straż Graniczna Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu im. nadkom. Józefa Bocheńskiego Sukcesy funkcjonariuszy ŚlOSG w III Mistrzostwach Straży Granicznej w Biegach z Przeszkodami „Nadbużański Bieg pod Prąd” - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Sukcesy funkcjonariuszy ŚlOSG w III Mistrzostwach Straży Granicznej w Biegach z Przeszkodami „Nadbużański Bieg pod Prąd”

Mitas Łukasz
06.08.2019

Funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej zajęli V miejsce w klasyfikacji drużynowej oraz I miejsce w klasyfikacji indywidualnej kobiet w III Mistrzostwach Straży Granicznej w Biegach z Przeszkodami „Nadbużańskiego Biegu pod Prąd”.

W zawodach organizowanych w ramach Nadbużańskiego Biegu Pod Prąd wzięło udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy reprezentujący ośrodki i oddziały Straży Granicznej. Uczestnicy biegu na 15 kilometrowej trasie musieli się zmierzyć z wieloma przeszkodami terenowymi, wśród których były między innymi: czołganie się po błocie, bieg korytem rzeki, przerzucanie opony czy też wspinaczka na linie.

Po zaciętej i wyczerpującej walce reprezentacja naszego oddziału w składzie ppłk SG Adam Kurek, st. chor. sztab. SG Paweł Ryś, chor. sztab. SG  Ewa Szozda i plut. SG Agnieszka Piątek  zajęła V miejsce. Natomiast plut. SG Agnieszka Piątek zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej kobiet.

Zdjęcia: Nadbużański OSG.

do góry