Straż Graniczna Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu im. nadkom. Józefa Bocheńskiego Ernest Białecki idzie jak burza! W niedzielę znowu stanął na podium - Aktualności

Aktualności

Ernest Białecki idzie jak burza! W niedzielę znowu stanął na podium

Zespół Prasowy Komendanta ŚlOSG
11.06.2024

Funkcjonariusz Zespołu Interwencji Specjalnych, który na co dzień pełni służbę na katowickim lotnisku ponownie zajął III miejsce na Mistrzostwach Polski PiRO.

W ciągu minionego tygodnia nasz funkcjonariusz stanął na podium dwukrotnie. 5 czerwca w zawodach, które odbyły się na strzelnicy Trofeum w Nowej Wsi Malborskiej, a 9 czerwca podczas zmagań na Mistrzostwach Polski PiRO (Pistolet i Rewolwer Obronny), które miały miejsce na Strzelnicy Borowiec w Starym Czarnowie koło Szczecina. Na zawody z całego kraju przybyło 130 najlepszych zawodników, którzy swoje umiejętności sprawdzili na 15 torach oddając około 200 strzałów każdy. Nasz funkcjonariusz chor. SG Ernest Białecki ponownie zajął III miejsce w kategorii „pistolet PDK” (pistolet dużego kalibru), zdobywając tytuł II Wicemistrza Polski w klasie PDK.