Straż Graniczna Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu im. nadkom. Józefa Bocheńskiego Nasz funkcjonariusz kolejny raz stanął na podium - Aktualności

Nawigacja

Aktualności

Nasz funkcjonariusz kolejny raz stanął na podium

Zespół Prasowy Komendanta ŚlOSG
19.04.2024

Kpr. SG Przemysław Śmiłek zajął III miejsce podczas Pucharu Polski w konkurencji Wyciskanie Sztangi Leżąc.

Już kolejny raz funkcjonariusz, który na co dzień pełni służbę w Placówce Straży Granicznej w Katowicach-Pyrzowicach, stanął na podium. Tym razem miało to miejsce w Centrum Kongresowym Targów Kielce, gdzie odbyły się Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym oraz Puchar Polski dzieci w fitness. To wydarzenie przyciągnęło do Kielc kilkuset zawodników z całego kraju. Przemek zajął III miejsce w kategorii wagowej do 120 kg mężczyzn, uzyskując wynik w trzecim podejściu 155 kg. Gratulujemy!