Straż Graniczna Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu im. nadkom. Józefa Bocheńskiego Nie miała sobie równych w trójboju siłowym - Aktualności

Aktualności

Nie miała sobie równych w trójboju siłowym

Szymon Mościcki

Funkcjonariuszka Śląskiego Oddziału Straży zajęła I miejsce w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Trójboju Siłowym Klasycznym. Z zawodów przyjechała z 4 medalami.

W dniach 9 – 11 grudnia w Puławach odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc, pod patronatem Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. W kategorii wagowej do 76 kg wystartowała sierż. SG Magdalena Czerw, funkcjonariuszka z Placówki Straży Granicznej w Katowicach – Pyrzowicach. W trójboju siłowym klasycznym uzyskała wynik 352,5 kg, co pozwoliło jej na zajęcie pierwszego miejsca w tej kategorii wagowej. Również w konkurencji wyciskanie leżąc nie miała sobie równych i z wynikiem 80 kg wspięła się na najwyższy stopień podium. W klasyfikacji OPEN (ze wszystkich kategorii wagowych zawodniczek) zajęła II miejsce zarówno w trójboju jak i w wyciskaniu.

Udział funkcjonariuszki w zawodach został dofinansowany przez NSZZ FSG w Raciborzu.