Straż Graniczna Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu im. nadkom. Józefa Bocheńskiego XXVI Bieg Przełajowy "O Nóż Komandosa" - Aktualności

Aktualności

XXVI Bieg Przełajowy "O Nóż Komandosa"

Mitas Łukasz
11.10.2022

W minionym tygodniu funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej uczestniczyli w XXVI Biegu "O Nóż Komandosa", który odbył się w Lublińcu.

Do biegu w umundurowaniu polowym stanęło ponad 700 zawodników i zawodniczek reprezentujących służby mundurowe między innymi Wojsko Polskie, Policję, Straż Graniczną oraz Straż Pożarną. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 15 km. Trasa zawodów wiodła głównie leśnymi duktami i wymagała od uczestników bardzo dobrego przygotowania fizycznego. W kategorii kobiet Straży Granicznej pierwsze miejsce zajęła mł. chor. SG Aleksandra Sakowicz. Natomiast w kategorii mężczyzn Straży Granicznej tuż za podium uplasował się chor. SG Sławomir Kozieł zdobywając 4 miejsce.

Zdjęcia: zmierzymyczas.pl