Straż Graniczna Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu im. nadkom. Józefa Bocheńskiego Promowali służbę w Straży Granicznej na Festiwalu Przedsiębiorczości w Raciborzu i na Air Show w Katowicach - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Promowali służbę w Straży Granicznej na Festiwalu Przedsiębiorczości w Raciborzu i na Air Show w Katowicach

17.06.2019 Walczak Katarzyna

15 czerwca funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej promowali Straż Graniczną i zachęcali do służby w naszej formacji podczas I Festiwalu Przedsiębiorczości w Raciborzu oraz Air Show Fajera 2019 w Katowicach.

Na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu, w ramach Dni Raciborza, odbył się I Festiwal Przedsiębiorczości. Podczas imprezy można było zapoznać się z ofertami pracy raciborskich firm oraz ofertami edukacyjnymi raciborskich szkół, uczelni i placówek edukacyjnych. Wśród pracodawców swoje stoisko miał również Śląski Oddział Straży Granicznej, który prowadzi nabór kandydatów do służby.

W 100-lecie wybuchu Powstań Śląskich zorganizowano na lotnisku Muchowiec w Katowicach największy śląski Air Show - Fajera 2019. W programie były pokazy lotnicze, pokazy sprzętu oraz rekonstrukcje historyczne. Podczas tego wydarzenia swój sprzęt prezentowali także funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej, którzy wśród przybyłych na imprezę promowali służbę w SG.

 

 

 

 

do góry